JOYKIS! Інноваційна еко-акція з доповненою реальністю у супермаркетах ТАВРИЯ В, КОСМОС та БЛИСК&ВІДРО

Мережа супермаркетів ТАВРИЯ В, магазини косметики та побутової хімії БЛИСК&ВІДРО та делікатес маркети КОСМОС запускають першу інноваційну еко-акцію  з доповненою реальністю JOYKIS!

Акцію продовжено до 20.06.2021

Мета проекту – розповісти маленьким жителям планети через ігрову форму, які є способи поліпшення екології Землі та як вони самі можуть допомогти природі, навчити дітей захисту природи, відновленню екосистеми та сприяння раціональному використанню природних ресурсів (лісів, морів, річок). Стати учасником акції може кожен. Для цього необхідно виконати прості умови:

– зробити покупки на суму від 99 грн в одному з магазинів-учасників акції або придбати один із товарів партнерів;

– отримати на касі картку з героєм JOYKIS за 0,99 грн;

активувати додаток і збирати ігрові бали.

Граючи картками JOYKIS, діти вчяться піклуватися про природу, правильно сортувати сміття і робити планету чистіше та зеленішою.

Учасникам акції потрібно зібрати команду еко-друзів: 24 героя JOYKIS, які розділені на 4 команди відповідно середовищу, в якому вони живуть: ліс, вода, повітря і місто. Всі герої унікальні, але їх об’єднує турбота про природу.

Кожна картка двостороння: на лицьовій частині – кольорове зображення героя, на тильній – чорно-біла розмальовка. Герой “оживе” в тих кольорах, якими його розфарбує гравець. Для цього потрібно завантажити безкоштовний мобільний додаток JOYKIS на смартфон і навести камеру на героя. Всі отримані картки можна зібрати в спеціальний альбом.

Акція діє з 1 квітня по 23 травня 2021 року.

ТОВАРИ, ЗА ЯКІ ДАЮТЬ ДОДАТКОВІ АКЦІЙНІ КАРТКИ