ПРО ПРОГРАМУ

Чотирилиста конюшина — символ удачі та благополуччя. Наші предки вірили, що того, хто знайшов чотирилисту конюшину чекає щастя, успіх і багатство. Більше того, кожен такий щасливець несе удачу і своїй родині.

Програма лояльності «КлеверБонус» розроблена відповідно до світових стандартів з урахуванням найкращих досягнень найбільших компаній сучасності. Нова система зберігає ваші попередні вигоди і пропонує багато нових можливостей.

Ваша щаслива конюшина вже чекає на вас — мережа супермаркетів «ТАВРІЯ В», «Космос», ПЮРЕ,  «БЛИСК&ВІДРО» та кафе
«Т-СПРІНТ» приготували для кожного покупця КлеверБонуси!

Переваги програми лояльності «КлеверБонус»

ЗРУЧНА ЕКОНОМІЯ

Програма «КлеверБонус» дозволяє накопичувати бали за кожну покупку, щоб дозволити собі щось особливе і порадувати близьких. Накопиченими балами можна розраховуватись у супермаркетах мережі ТАВРІЯ В, у кафе Т-СПРІНТ КАФЕ, «ROMEO&BAGETTA», у магазинах «БЛИСК&ВІДРО» та «Космос». Беручи участь в акціях «КлеверБонус», ви отримуєте ще більше балів за товари, яким віддаєте перевагу.

ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ

Спеціально для обслуговування програми лояльності «КлеверБонус» ми створили Лінію підтримки — професійний call center, оператори якого постійно підвищують свій рівень на спеціалізованих тренінгах і семінарах. Номер, за яким Ви можете зателефонувати, аби отримати відповідь на запитання, що Вас цікавить, — 0 800 507 307

ЦЕ ВИГІДНО

З «КлеверБонус» комфортно планувати свій бюджет: чим більше балів Ви накопичуєте, тим меншою сумою Ви розраховуєтеся за наступні покупки.

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АКАУНТ

В Особистому кабінеті можна переглядати баланс накопичених балів, а також отримувати персональні пропозиції і знайомитись з найцікавішими акціями від ТАВРІЯ В, Т-СПРІНТ КАФЕ, «БЛЕСК и ВЕДРО», «Космос», інтернет-супермаркету www.tavriav.ua.

ШВИДКИЙ СЕРВІС

Використовувати накопичені дуже зручно: усі учасники програми «КлеверБонус» можуть витрачати свої бали вже через 1 годину після покупки!

НОВИНКИ

«КлеверБонус» – розумна програма лояльності, яка постійно пропонує своїм покупцям безліч новинок і вигідних акцій.

Оберіть для себе комфортний спосіб реєстрації:

В ІНТЕРНЕТІ

В СУПЕРМАРКЕТІ

Ви можете зареєструватися на сайті www.cleverbonus.ua, або завантажити мобільний додаток «ТАВРИЯ В»

Пакет Учасника Програми лояльності з бонусною карткою можна отримати на будь-якій касі супермаркетів мережі партнерів «ТАВРИЯ В» за 8 грн. Якщо у вас вже є картка КлеверБонус і вона незареєстрована, здійснить реєстрацію.

БАЛИ

Бали — це умовні одиниці, які зараховуються на ваш рахунок при кожній покупці за допомогою картки «КлеверБонус». Чим більше балів Ви накопичуєте, тим більше ви економите на своїх наступних покупках!

Накопичуйте більше балів, беріть учать в акціях і спеціальних пропозиціях партнерів Програми КлеверБонус

Накопичені бали можна використовувати, розраховуючись карткою за будь-які товари, окрім алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Дізнатися про поточний баланс бонусів можна:

з чека, під час здійснення покупки

зателефонувавши на Лінію підтримки за номером

0800 507 307

 

 У мобільному додатку «ТАВРІЯ В»

ПАРТНЕРИ