Т-Спрінт Кафе

Мережа «Т-СПРІНТ КАФЕ» поєднує в собі кафе швидкого харчування із самообслуговуванням та традиційні кафе-ресторани. Відвідувачам пропонується скуштувати безліч страв домашньої, європейської та української кухонь, а також широкий асортимент піци, суші та ролів.

Інтер’єр у закладах мережі сучасний та комфортний. У «Т-СПРІНТ КАФІ» приємно відпочити в компанії друзів, зустрітися за бізнес-ланчем з діловими партнерами чи влаштувати романтичне побачення зі своєю другою половинкою.

 

Romeo & Bagetta

Великий фуд-простір із загальним яскравим дизайном та стильним інтер’єром, який поєднує декілька різних ресторанних модулів. В одному місці ми зібрали для вас все найулюбленіше!

У кожного модуля передбачена відкрита шоу-кухня, тому всю їжу ми готуватимемо прямо у вас на очах, а ви зможете спостерігати за роботою кухарів та стежити за всіма процесами.

 

Bagetta Espresso Bar

Один із успішних проектів компанії, який масштабований сьогодні на багатьох магазинів мережі та має великий потенціал для подальшого розвитку. Новітнє технологічне обладнання дозволяє готувати будь-які страви без використанн я олії.

В Bagetta Espresso Bar покупці мають можливість смачно та швидко перекусити: у меню є свіжі салати, гаряча, ароматна, з хрусткою скоринкою випічка – чіабатта, бургери, сендвічі, круасани, мафіни, донати, багети, роліні, кондитерські вироби та насолодитися свіжозвареною натуральною кавою або прохолодними напоями та морозивом. Для покупців, що поспішають, працює послуга tаkеway.