Власні пекарні “НАШ ХЛІБ”

пекарен
0

У власних пекарнях, які оснащені високотехнологічним французьким обладнанням процес організований таким чином, що покупці можуть особисто спостерігати за процесом випічки.

Гаряча, запашна випічка: пухкий, смачний, з золотистою скоринкою хліб, м’які булочки з різноманітними начинками, хрусткі круасани та хрумке печиво, домашні пиріжки пропонуються в супермаркетах протягом всього дня. Ми робимо все, щоб нашим покупцям було смачно, швидко та зручно.

 
 

 

 

Кулінарія

кулінарних виробництва
0

Ми дбаємо про своїх покупців та приділяємо увагу та турботу кожному. Для тих покупців, які не мають часу готувати вдома ми пропонуємо завітати у відділи кулінарії з великим вибором свіжих готових страв, які зручно взяти додому, коли немає часу на приготування вечері або в обідню перерву.

 

 
 

 

 

Кондитерський цех

Власне виробництво різноманітних солодощів від компанії ТАВРІЯ В випускається під чарівним брендом КАЗКА СМАКУ. Лінійка продукції нараховує майже 200 видів різноманітних тортів, тістечок, печива та інших десертів.

Кондитерський цех компанії ТАВРІЯ В не тільки тримає багаторічну марку якості продукції, але й періодично оновлює свій асортимент. Лінійка солодощів власного виробництва на полицях супермаркетів постійно оновлюється сезонними пропозиціями: а також новими рецептурними цікавинками.

 

Мʼясні виробництва

Одна з головних цілей керівництва компанії ТАВРІЯ В – це надання покупцям тільки якісної та свіжої продукції. Для забезпечення цього правила було обрано концепцію облаштування мережі власними виробничими цехами по обвалюванню та фасуванню мʼясної продукції.

Мʼясні виробництва відкриваються у всіх нових супермаркетах, де це дозволяє площа обʼєкту. Таким чином компанія вирішує цілу низку питань з логістики та товарному обліку. В свою чергу, покупці високо оцінюють можливість придбання завжди свіжого та якісного товару.

Рибне виробництво

Рибна продукція власного виробництва від компанії ТАВРІЯ В випускається під брендом “Українська зірка”. Для забезпечення високої якості товару керівництво напрямку періодично впроваджує передові технології та сучасне обладнання в процеси виготовлення.

Швейне виробництво

Для виробництва швейної продукції компанія ТАВРІЯ В використовує ретельно відібрані тканини перевірених постачальників, що гарантує якість готових виробів.

Лінійка продукції складається з найбільш популярних елементів повсякденного одягу. В результаті ретельного вивчення ринку було обрано оптимальний асортиментний ряд.